29.3.11

Tik tak

Na blogu JKM-a cyka jurciobanerek:Pojawiła się wątpliwość – czy ósemka nie jest aby coś nie tenteges? – że niby odwrócona. A gdzie tam – taka uroda Sinzano, czyli fonta zakupionego w myfonts.com, kroju który jurciopan upodobał sobie do propagandówki. Naprawdę fajne ligatury! Oczywiście trzeba być czujnym, bo zdarzają się przypadki złośliwego odwrócenia literki – pisał o tym jurciopan [TUTAJ] i trochę [TU]. A skoro już wspominamy sobie "ARBEIT", to całe szczęście, że JKM nie zażyczył sobie zmieniającego się codziennie banerka do swojego (chwilowo nieczynnego) licznika negacjonistycznego. Stałby się jurciopan przodownikiem czynu społecznego! No chyba, że pomógłby jakiś informatyk, co doradzane było już [TUTAJ] (u dołu wrysa).

4 komentarze:

 1. z blogu onet juz wszystkie jurciozaury przeniosly sie na korzysc konkurencji, pozwalajacej edytowac wszystko z poziomu kodu..

  Polecam te czynnosc panu JKM :)

  (zeby wstawic taki auto-licznik, trzeba miec blog z mozliwoscia edycji jego kodu php)

  OdpowiedzUsuń
 2. onet jest paskudny - zaczynałem na nim blogować, ale te ich szablony nie chciały nawet działać na mac-u. JKM pewnie teraz nie chce nic zmieniać, żeby nie wprowadzać dezorientacji, może po wyborach?


  PS: Jakby ktoś chciał MI pomóc przy przenosinach bloga (w końcu posiadam domenę jurciopan.com od 2 lat!), wyborze/współtworzeniu nowego szablonu, to zapraszam – płacę jurcioprzywilejami:)


  (zawsze warto spróbować;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jurciopan jest Mac'owcem. w sumie nie dziwota. cale Hollywood jedzie na Mac'ach. przynajmniej tak udaja w filmach :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Za bardzo nie muszą udawać, w USA to poważny odsetek, a zresztą maki są fotogeniczne ;-) W Polsce to powszechnie narzędzie grafika.

  OdpowiedzUsuń