7.9.09

Opałka PS

jurciopan trochę podkolorował obrazy Opałki. W rzeczywistości obyło się bez wyższej matematyki, zwyczajna "serwetka" w kawiarni hotelu Bristol w 1965 roku – artysta rozpoczął swoje sprytne odliczanie, gdy czekał na mocno spóźnioną narzeczoną. Do dnia dzisiejszego, podobno już przekroczył 5 milionów! W każdym razie jednak kobieta, a nie matura...

To dobry moment, żeby przypomnieć innego artystęJKM też odlicza ale zaczął od 6 milionów i idzie w dół o jeden po każdym wpisie na swoim blogu. Obecnie stuknęło mu 5.999.830. Sztuka sztuką ale fajnie by było, gdyby jakiś artysta-informatyk zmajstrował mu specjalny licznik, który zaoszczędzi mnóstwo jego czasu. Policzmy – kopiuj-wklej tekst do nowego posta oraz korekta liczby – to jakieś 15 sekund, które przemnażamy przez wyjściową liczbę Żydów. Dostajemy 25 tysięcy godzin. To karygodne marnotrawstwo czasu!
Ceterum censeo, iż nie jest prawdą, że podczas Holokaustu zginęło 5.999.830 Żydów; zginęło ich co najwyżej pięć milionów dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy ośmiuset dwudziestu dziewięciu.
Zdjęcie do wrysa [STĄD].

2 komentarze:

  1. sam jesteś parodia debilu

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobór słów podobny co ostatnio, a zatem... wróciłeś, a ja mam własnego, lojalnego TROLLA!

    Jak by Cię tu nazwać...
    Wiem, mianuję Cię jurciotrollem!

    OdpowiedzUsuń