8.1.11

Bij w bloglewaków!

– Dlaczego dziecko nie jedzie w foteliku? I dlaczego jedzie na przednim siedzeniu?
jurciopan tylko dlatego pohamował się, żeby nie odpowiedzieć – Jakie dziecko? To moja żona – żeby nie dorzucili mu oskarżenia o pedofilię. Na kolejne pytanie – A dlaczego pan jedzie bez pasów – zdobył się tylko na – Nie mam wytłumaczenia – Czasami trzeba zataić prawdziwe przyczyny…
***
Temat na ten wrys kosztował jurciopana… 100 złotych. Niby niedużo jeśli się weźmie pod uwagę całą listę, ale czasem bywa, że taka stówka to wdowi grosz.

Mimo to cieszy jurciopana świadomość, że Ty, Szanowny Czytelniku/Oglądaczu konsumujesz ten blog całkowicie za darmo! Pewnie czasami czujesz się z tym głupio, ale oto nadarza się coroczna okazja odpłaty. Właśnie w szrankach stanął jurcioblog [TU GO WIDAĆ] i wkrótce będą potrzebne sms-y. Zabrzmi sygnał – Bij w bloglewaków! A także w lewaków-jurorów;) Cel – zdobyć miejsce w finałowej dziesiątce w kategorii "Polityka i społeczeństwo". To sprawi, że zapozna się z nim "dziennikarka" Monika Olejnik oraz rzesze nowych, potencjalnych jurciofanów. A motto zawarte w opisie j-bloga jest rozbrajające:
Tu "stróż prawa" zwany jest psem.
Tu prezerwatywa zostaje wetknięta w gardło swojego sługusa.
Tu poznasz dyskretny urok żydowskiego kultu swastyki.

4 komentarze:

 1. Też'em się zgłosił. Na szczęście inna kategorya, nie będziem konkurować.

  Pozdrawiam, PI

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha – do politycznych zgłosił bloga sam web-imperator JKM. Nie ten z onetu, tylko z autorskiej strony.

  pzdr, jur

  OdpowiedzUsuń
 3. Drogi Jurciu jak będzie można zagłosować? Już mi się ręce palą :D

  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 4. @Rotflesss – dziś ostatni dzień zgłaszania blogów. Potem będzie głosowanie, ale na spokojnie, bo jedna komórka = jeden głos, więc raczej trzeba mobilizować znajomych/rodzinę ;-)

  pzdr, jur

  OdpowiedzUsuń