7.6.12

Europejskie obozy koncentracyjne?

Tak powinno być ale integracja się udała widać tylko na papierze więc trzeba się już przyzwyczaić czy wręcz pokochać, że obozy były polskie, bo nie masz osoby ważniejszej na świecie niż prezydent USA. jurciopan zresztą początkowo przyjął jego wypowiedź z optymizmem – skoro taki ważniak się „przejęzyczył”, więc jak zacznie przepraszać, to będzie proporcjonalnie duży sygnał, że „nie polskie” i już się to wszystkim na wieki utrwali – ale gdzie tam! To był tylko wstęp do dalszej erozji, a najlepszą analizę dał nieoceniony Stanisław Michalkiewicz [TU].

8 komentarzy:

 1. Polacy powinni bardziej dbac aby nieutrwala sie opinia o nas jako pijakach i zlodziejach samochodow. Wszyscy wiedza ze obozy to domena niemiecka. pozdrowienia z za oceanu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko o to zadbać! Zresztą ja się tym nie przejmuję, bo powiedzmy jak mnie zagraniczniak odbierze pozytywnie – O nie wygląda pan na pijaka i złodzieja samochodów! – to mi jest osobiście miło i wiadomo zresztą, że nic tak nie działa jak pozytywne zaskoczenie. Natomiast jakby mi ktoś powiedział – A, pan z Polski, kraju obozów koncentracyjnych – to nie mam możliwości samoobrony (która zresztą zrobiłaby na gorsze), a raczej narzuca się zachowanie ofensywne (no, ew. z humorem jak trafiło się na kogoś z poczuciem;) A prace nad tym, żeby przenieść postrzeganie koncentracyjne na nas trwają i nie ustaną..

   pzdr, jur

   Usuń
 2. A pan z polski kraju obozow czy gownianego jaka roznica? A obrona jest prosta wlasnie dlatego jestem tu a nie tam.

  OdpowiedzUsuń
 3. C'est genial. Jurcio w formie.

  OdpowiedzUsuń
 4. http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=DBEu25MTaT0

  OdpowiedzUsuń
 5. Prawda jest taka, że nie chodzi tu o udowodnienie naszej winy, jako oprawców Żydów. Tym sposobem chce się nas podrażnić, ot co, znaleźli sobie 'chłopców od obozów', to tak jak z tym reportażem BBC o polskich rasistach.

  OdpowiedzUsuń
 6. cześć. też prowadzę bloga a nawet parę ... na blogspot.com i nie wiem jak zrobić swój hmm... nagłówek jeśli możesz mi odpowiedzieć to proszęęęęęę powiedz jak można zrobić w jakim programie i w ogóle...

  OdpowiedzUsuń
 7. http://moto.pl/MotoPL/1,88389,12114759,Tu_stana_nowe_fotoradary___Mapa.html

  OdpowiedzUsuń