20.4.12

Przekroczyć podwójną ciągłą!


jurciopan zaszedł sobie po długiej przerwie na blog JKM-a i co widzi? To samo, czyli zamiast felietoników tablica ogłoszeń anonsująca kolejne zadymy. W dodatku ostatnia została odwołana. Czytamy:
Na posiedzeniu Zarządu KNP w dniu 16/17 b.m. postanowiliśmy poprzeć protest w/s TV Trwam, uzależniając to wszelako od wyjaśnienia stosunku TV Trwam do Prawicy.
Co za bełkot! Co to jest Prawica? I dlaczego niezależna telewizja ma coś wyjaśniać?? Ona jest od rozrywki!
Niestety, kontakt z przebywającym w Kanadzie o.Tadeuszem jest utrudniony (…)
A co, nie mają tam telefonów? Jakby o. Tadeusz chciał, to by się wystawił na kontakt! Skoro mógłby mieć Maybacha to i mógłby telefon satelitarny dzwoniący nawet z najgłębszej kanadyjskiej tajgi!
(…) - natomiast okazało się, że demonstrację tę organizuje nie TV Trwam, lecz PiS – i WCzc.Jarosław Kaczyński nie chciał wpuścić na nią nawet „Solidaruchów Polskich” (ustąpił dopiero po groźbach o.Tadeusza)!!!
Widać jest dobrym organizatorem! O! Poza tym widać, że z nim o. Rydzyk jakoś się skontaktował…
Poza tym o.Tadeusz nie odpowiedział napytanie KRRiTv: „Którą TV w takim razie z tego multipleksu usunąć?” Okazuje się, że jest możliwe montowanie kolejnych multipleksów – i umieszczenie na nich nie tylko TV Trwam, ale i wielu innych nadawców – w liczbie znacznie większej, niż nadaje obecnie analogowo.
Bla bla bla…
Protest byłby właściwy, gdyby po 13-VII-2013 (likwidacja sygnału analogowego) nie chciano tam dopuścić TV Trwam.. Obecnie jest to kolejna hałaśliwa impreza polityczna PiSu, a nie walka w obronie wolności słowa.
Jasne! Pan Prezes chciałby być tak hałaśliwy, tylko dobrych głośników brak. Zresztą chrzanić wolność słowa – tu o całą masę innych wolności chodzi!
W tym stanie rzeczy postanowiłem, że do wyjaśnienia sprawy KNP nie będzie się tam na siłę wpychać. Udział w proteście z 21-IV odwołuję. 
                            Janusz Korwin-Mikke
Świetnie, czyli masowo wydrukowane ostatnio flagi z logiem jurciopana, nawet nie nabiorą wartości bojowej! A ludzie zatęchną w swoich ziemiankach.

jurciopan preferuje analizę Stanisława Michalkiewicza [TUTAJ], a JKM-a wysłałby na przymusowe doszkalanie z podstaw d…kracji, bo widać, że dalej nic nie rozumie.

8 komentarzy:

 1. już kompletny brak inwencji, że pozostało fajdanie we własne gniazdo?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JKM byłby dumny, że "nie rozumie podstaw d…kracji" więc raczej kadzenie, a nie fajdanie :-) Zresztą – prawdziwa cnota itd. I wreszcie – to txt pełen troski! I inwencji właśnie – bo co za sztuka znaleźć coś na Tuska czy Palikota?

   Usuń
  2. a po co w ogóle zajmować się tymi pętakami?

   Usuń
 2. wreszcie ktos dobry teledysk zrealizował (cause this is africa)
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Vroac2SGez4#!
  hahahaha

  OdpowiedzUsuń
 3. uuu na JKM'a? co to sie narobilo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkiemu winny Zarząd KNP! JKM stary więc daje się wkręcać – jurciopan miłością przyszywanego syna stara się go chronić!

   Usuń
 4. QUANTUM BINARY SIGNALS

  Get professional trading signals sent to your cell phone daily.

  Follow our trades right now and profit up to 270% daily.

  OdpowiedzUsuń