20.4.12

Przekroczyć podwójną ciągłą!


jurciopan zaszedł sobie po długiej przerwie na blog JKM-a i co widzi? To samo, czyli zamiast felietoników tablica ogłoszeń anonsująca kolejne zadymy. W dodatku ostatnia została odwołana. Czytamy:
Na posiedzeniu Zarządu KNP w dniu 16/17 b.m. postanowiliśmy poprzeć protest w/s TV Trwam, uzależniając to wszelako od wyjaśnienia stosunku TV Trwam do Prawicy.
Co za bełkot! Co to jest Prawica? I dlaczego niezależna telewizja ma coś wyjaśniać?? Ona jest od rozrywki!
Niestety, kontakt z przebywającym w Kanadzie o.Tadeuszem jest utrudniony (…)
A co, nie mają tam telefonów? Jakby o. Tadeusz chciał, to by się wystawił na kontakt! Skoro mógłby mieć Maybacha to i mógłby telefon satelitarny dzwoniący nawet z najgłębszej kanadyjskiej tajgi!
(…) - natomiast okazało się, że demonstrację tę organizuje nie TV Trwam, lecz PiS – i WCzc.Jarosław Kaczyński nie chciał wpuścić na nią nawet „Solidaruchów Polskich” (ustąpił dopiero po groźbach o.Tadeusza)!!!
Widać jest dobrym organizatorem! O! Poza tym widać, że z nim o. Rydzyk jakoś się skontaktował…
Poza tym o.Tadeusz nie odpowiedział napytanie KRRiTv: „Którą TV w takim razie z tego multipleksu usunąć?” Okazuje się, że jest możliwe montowanie kolejnych multipleksów – i umieszczenie na nich nie tylko TV Trwam, ale i wielu innych nadawców – w liczbie znacznie większej, niż nadaje obecnie analogowo.
Bla bla bla…
Protest byłby właściwy, gdyby po 13-VII-2013 (likwidacja sygnału analogowego) nie chciano tam dopuścić TV Trwam.. Obecnie jest to kolejna hałaśliwa impreza polityczna PiSu, a nie walka w obronie wolności słowa.
Jasne! Pan Prezes chciałby być tak hałaśliwy, tylko dobrych głośników brak. Zresztą chrzanić wolność słowa – tu o całą masę innych wolności chodzi!
W tym stanie rzeczy postanowiłem, że do wyjaśnienia sprawy KNP nie będzie się tam na siłę wpychać. Udział w proteście z 21-IV odwołuję. 
                            Janusz Korwin-Mikke
Świetnie, czyli masowo wydrukowane ostatnio flagi z logiem jurciopana, nawet nie nabiorą wartości bojowej! A ludzie zatęchną w swoich ziemiankach.

jurciopan preferuje analizę Stanisława Michalkiewicza [TUTAJ], a JKM-a wysłałby na przymusowe doszkalanie z podstaw d…kracji, bo widać, że dalej nic nie rozumie.

7 komentarzy:

 1. już kompletny brak inwencji, że pozostało fajdanie we własne gniazdo?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JKM byłby dumny, że "nie rozumie podstaw d…kracji" więc raczej kadzenie, a nie fajdanie :-) Zresztą – prawdziwa cnota itd. I wreszcie – to txt pełen troski! I inwencji właśnie – bo co za sztuka znaleźć coś na Tuska czy Palikota?

   Usuń
  2. a po co w ogóle zajmować się tymi pętakami?

   Usuń
 2. wreszcie ktos dobry teledysk zrealizował (cause this is africa)
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Vroac2SGez4#!
  hahahaha

  OdpowiedzUsuń
 3. uuu na JKM'a? co to sie narobilo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkiemu winny Zarząd KNP! JKM stary więc daje się wkręcać – jurciopan miłością przyszywanego syna stara się go chronić!

   Usuń