18.1.12

Nie wie prawica co robi

Informuje JKM (który już raczej nie zdąży z odsieczą na blog-konkursie – tak go frapują jakieś konwentykle/konwenty!), że Oddział w Szczecinie rusza do boju!
P0 wejściu na wskazany adres – koniecbiadolenia.pl – dowiadujemy się, że jest zadyma przeciwko ZUS-owi, że nam odbierają pieniądze, że jak teraz pozwolimy, to później wrócą i znowu będą nam odbierać, więc koniecznie trzeba się stawić tu i tu (pod siedzibę PO przypadkiem) i zamanifestować. Żeby podrajcować potencjalnych manifestantów i wejść na ambit średniozdecydowanym, wystosowano następującą podpuchę:
Jeżeli nie przyjdziesz, to jaką wymówkę wymyślisz?
 1. Nie mam czasu tego dnia (prasuję),
 2. Niech inni walczą o moje sprawy,
 3. Jestem za młoda(y),
 4. Ja już jestem za stara(y),
 5. ………………………………
jurciopan od razu wymyślił fajną wymówkę pod nr 5 ;-)
5. Ja JUŻ nie płacę ZUS-u
Nie sztuka przyjść i pomachać transparentem oraz pokrzyczeć na Tuska i pozostałą bandę złodziei (choć to też pożyteczna rzecz), gdy już wiadomo, że system się wali – prawdziwą sztuką jest wziąć i po prostu nie odkładać na emeryturę! To są prawdziwi bohaterowie – ci co tak robią i nie biadolą już od dawna – bezimienni i heroiczni.

3 komentarze:

 1. Panie Jurciopanie,

  to ten dinozaurus ZUS z epoki kredowo-komunistycznej jeszcze istnieje ?

  Za 30 lat co drugi Polak bedzie po 60-tce, a Tusk po 80-tce. Wasze dzieci beda pracowac na nich od rana do polnocy :)))))

  do roboty ! wysadzic Zus, jesli wam na sercu lezy zdrowie potomkow....

  OdpowiedzUsuń
 2. very excellent blog with very much useful information ,also related content here
  http://www.atlanticmusicacademy.com/

  OdpowiedzUsuń