1.3.11

Jołki połki

Rozwiązanie zagadki z poprzedniego wrysa brzmi:
W całej sytuacji śmieszne było to, że podają za przykład dyktatorów afrykańskich, bo nikt nie chce urazić naszego Generała porównaniem do Łukaszenki.
Prawda, że teraz wydaje się to proste :-) I nawet śmieszne! Jak się później okazało (27-y luty przy jurciowym 26-ym;) nie tylko jurciopana to zastanowiło [LINK]. Tak czy siak – ktoś stracił jurciokalendarzyk

* * *

2 marca – jurciowiadomości spod sejmu.

Podobno dziś jest "dzień bezpieczeństwa w internecie"! W związku z tym pewna pi-ar-owska agencja zorganizowała pod sejmem akcję pod hasłem – „Uważaj, żeby ci nie skradziono tożsamości”. Za scenografię robili parlamentarzyści z dykty, którym niby ktoś skradł tożsamość (biały placek na twarzy). Niestety wybrani politycy ciągle byli łatwo rozpoznawalni – znowu te same mordy

Ale oczywiście przypadki podszycia się pod cudzą tożsamość się zdarzają. Oto superszybki samolocik reklamujący usługę priorytetową "naszej poczty"! Jest szybki, owszem – jurciopan ledwo go dogonił, a potem nie był w stanie wykonać czystego zdjęcia przez boczną szybę – ale to wykapany Messerschmitt Me 163 "Komet".


To jeszcze nic – jakiś cudak-iluzjonista z telewizji starał się podszyć pod… jurciopana! Przy pomocy sprytnych trików przyjął jurciopozycję i zawisł na chwilę w powietrzu. Niech mu będzie na zdrowie ;-) Oryginał jest tylko jeden!

3 komentarze:

 1. sami oszusci, podszywacze, piarowcy, bankierzy, prezydenci, posli, lichwiarze a robic nima komu w tym kraju!
  robi ktos z czytelnikow cos PRAWDZIWEGO?

  OdpowiedzUsuń
 2. Robią tacy murzyni nowej generacji – kolor skóry nie gra tu roli! Coś prawdziwego jak np. buty czy chleb? Taaak, na pewno tak :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://cyrimet.blogspot.com/
  polecam!

  OdpowiedzUsuń