8.5.10

YT? Nie to nie – youku.com!

W ostatnim blog-konkursie jurciopan ogłosił, że chce zostać „Pudzianem blogosfery”. W ten sposób pan Mariusz stał się nieświadomym patronem jurciobloga. Polsat szybciutko wyrugował jego piątkową walkę z YouTube'a, ale od czego są Japońce:
Pudzian vs Yusuke Kawaguchi na
youko.com
jurciopan zauważył, że zwolniło się miejsce reklamowe na szerokich plecach Dominatora. Kto wie, może kiedyś…

5 komentarzy:

 1. Co do pudziana to ja osobiście nie chciał bym go mieć jako patrona, chodzi mi głównie o te walki.Osobiście znam kilku gości co trenują po 20 lat sztuki walki oraz startują w zawodach i ich komentarze nie odbiegają od moich np. to co Mariusz na ringu pokazał to żenada zadyche złapał i szkoda że pod koniec się nie pocałował z tym jak mu tam tamaguci?

  No z drugiej strony duże plecy to ma i jak by przestał się błaźnić to całkiem dobry pomysł by był.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie potrafię nie szanować Pudziana, dla mnie to wzór pracowitości i konsekwencji w dążeniu do celu. Najsilniejszy człowiek świata, Nasz Mistrz! Wdarł się przebojowo do nowej formuły i ma braki ale na pewno wyciągnie wnioski po ostatniej walce. Jak przebrnie przez tego Silwę, to nawet fachowcy zaczną się z nim liczyć ;-)

  pzdr, jur

  OdpowiedzUsuń
 3. Pracowity jest to fakt, konsekwentnie wdraża w życie hasło jeżeli ktoś nie wie jak to zrobić to zawołam kogoś kto o tym nie wie i to robi.Ale on ćwiczy naście lat sztuki walki i powinien nieco trzeźwiej patrzeć na to IMO również czekam z niecierpliwością na tego Silve mam nadzieje że mniej szumu przed walką narobią.

  OdpowiedzUsuń
 4. A i jeszcze jedno Korwin żeby się wybić w mediach musi zacząć organizować konferencje.Olechowski już co chwila organizuje i go widać co więcej już planuje debatę z Jurkiem,JKM do debaty jak najbardziej, rozjechał by obu jak masłem po chlebie.Ktoś musi mu to wyperswadować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Spragnieni wrysów jurciofani z Tarnowa5/12/2010 5:36 PM

  Dzień dobry Panie jurciopanie! Czy Pan jeszcze żyje? Co się dzieje? Czyżby jakieś ataki na Pana osobę uniemożliwiły Panu kontynuowanie bloga?
  Czekamy na jakieś info!

  OdpowiedzUsuń