18.12.09

Z ostatniej chwili

Hańba – ktoś zajumał napis z baramy Auschwitz'a! [LINK]
Dla jednych „hańba”, bo to relikwia Religii Holokaustu, dla jurciopan'a – bo szyld był mu muzą do wrysa. [#] [#]

A czym jest ten postępek dla złodzieja? Dla niego – pewnie jakiegoś nieuświadomionego łowcy złomu – to chleb powszedni, jego praca. Widać skubany znał niemiecki i wziął przesłanie napisu dosłownie!*
cdn ___
*praca czyni wolnym

5 komentarzy:

 1. TO NIE LOWCY ZLOMU,TO LUDZIE KTOZY CHCA ZWRUCIC UWAGE NA TO ZE ,POLSKA DLA POLAKOW ,A DLA ZYDOW IZRAEL , NIECH SIE TU NIE PRZYZWYCZAJAJA ZA MOCNO.

  OdpowiedzUsuń
 2. Yhmm, ciekawa teoria... Ja oczywiście taż mam jeszcze kilka ale będę sączył je bardzo powoli, żeby na więcej wrysów starczyło ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. @Jurcio

  Czekam na kolejne teorie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Drogi Jurku

  Wrzask podniesiony przez środowiska żydowskiego z całego świata tak wstrząsnął naszymi - pożal się Boże! - "politykami", że wydaje mi się, iż poszukiwania tego napisu będą największymi, jakie w ogóle miały miejsce w dziejach. Gdyby chodziło o coś na czym zależy Polakom bądź szerzej katolikom - to oczywiście - nie ważne - pewnie złomiarze. Ale tutaj mamy sprawę wagi najwyższej - napis z obozu koncentracyjnego - a jeśli z obozu to wiadomo co to znaczy. Przemysł Holokaustu przyniósł już przecież nie jednemu niezłą fortunkę.

  Pozdrawiam serdecznie.

  q-bazz

  OdpowiedzUsuń
 5. Bo jest zwykły złom i jest ZŁOM ;)
  Dzięki i pozdrawiam, jur

  OdpowiedzUsuń