19.10.09

Eh, upić się w stock

Źródła się podniecały [LINK], że Tomasz Stockinger, który ostatnio pechowo spowodował stłuczkę po alkoholu, był twarzą kampanii społecznej „Zatrzymaj się i żyj”. A co to, nie można się napić, a mimo to zatrzymać? On sam łka:
Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Dlatego chciałbym przeprosić wszystkich, którzy ucierpieli z powodu tego incydentu Ostatnio nie czuję się najlepiej, jestem mocno przepracowany. Dlatego zadziałały tu wszystkie elementy: stres, nieodpowiedzialność i zwykła głupota – mówi bulwarówce aktor.
Co za mydłek – zamiast odpowiedzieć, że g...o wszystkim do tego co pija gdy jeździ* wdał się w przepraszanki, jakby znowu chciał zostać twarzą, tym razem skruszonego-przyłapanego

Swoją drogą i do znudzenia u jurciopana – kampanie społeczne, cóż to za syf.

*oczywiście odpowiadając jednocześnie za spowodowane szkody (nie za swój stan za kółkiem).

4 komentarze:

 1. dla doktora Lubicza gotów jestem zorganizować kampanię społeczną "Nie zatrzymuj się i pij". Tak bardzo go lubię. A Pan Jurciopanie zrobisz jakiś wrys. Trzeba pomagać takim zapracowanym artystom bo niegługo nie będzie miał już czasu się napić a i jeść przestanie. ;-)

  Pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 2. :) Zrobię, a juści! Niech no tylko zipnę – też jestem zarobiony artysta, a co!

  pzdr, jur

  OdpowiedzUsuń
 3. jakaśAnia Ci się odchudza z prawej strony, w 3 minuty dziennie! Myślę że powinieneś dać jej czapę. Jeśli stracisz jeszcze kilogram stosownym będzie (i bezpiecznym) noszenie cegieł w kieszeniach. LAPTOK nie wystarczy, nawet z jabłkiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. @Piotr

  no, dzięki dzięki za troskę! I dzięki też dla google-ads, które idealnie "nadanża" za moimi wrysami ;)

  OdpowiedzUsuń