7.8.09

Kromka chleba z przyjacielem?

Są tematy już i tak przedawnione (żart o. Rydzyka) więc mogą jeszcze przez weekend poczekać – jurciopan wskoczy teraz na wczorajszego news'a o psim smalcu.
Doprawdy, czy nie ma już poważniejszych tematów?! Czy pies jest jakimś ginącym gatunkiem? Czy może... człowiekiem? Bo aferka została tak rozdmuchana jakby ten tłuszcz wytapiano z ludzkiego sadła. Kiedyś wymyślono* mydło, czemu nie smalec? Bo jeśli jedynym przewinieniem producenta jest fakt, że sprzedawał produkt jako np. pochodzenia świńskiego to oszukani konsumenci powinni go pozwać i po krzyku. Albo to mało tego typu przekrętów? Ktoś oferuje portfele ze skaju jako skórzane, a przydrożne, okopcone porzeczki jako ekologicznie czyste. A porzeczek nie miał kto zebrać w tym roku... ale to już zupełnie inny news.

*tak tak, wymyślono – sama Gaz-Wyb musiała przyznać kiedyś, że naziole nie produkowali mydła z ludzi, to był tylko chwyt marketingowy przedsiębiorstwa holokaustu.

2 komentarze:

  1. Ktoś kiedys powiedział: "Uczłowieczanie zwierząt jest objawem zezwierzęcenia człowieka" i mysle ze nigdy jeszcze to haslo nie bylo tak aktualne jak teraz. Pies nie powie co mysli i bardzo latwo go zadowolic, dlatego jest mega wygodnym przyjacielem.

    A co do informacji, to kompletnie nie rozumiem zdziwienia jurciopana dotyczacego poziomu tematow np w TNV42. Przeciez nie od wczoraj wiadomo iz telewizja ta w informacjach o ssakach przebija nawet Animal Planet (na Animalu jest duza plazow, gadow itd) i non stop nakreca o Cyrkus de Sejmus z Wiejska strasse. No i wlasnie z racji iz Cyrkus de Sejmus obecnie stacjonuje w okolicach plaz m.in. Egiptu stad tematy zastepcze bardzo zreszta zblizone...

    OdpowiedzUsuń
  2. Mmm, tłuściutki komentarz :P

    Oj, ale "telewizja z misją" też się zająknęła wieczorkiem. Chyba ona. A ten skrinik to rankiem zrobilim z koolegą z użyciem zaawansowanych zdobyczy telewizji cyfrowej ;)

    OdpowiedzUsuń