26.8.09

Ha ha!

Ale głupie te białasy z Microsoftu [#], wykasowali fotoszopem murzyna ze zdjęcia, a jak się wydało, to się przestraszyli correct-gniewu i go z powrotem wstawili. Uniwersytet Medyczny w Lublinie [#] na razie tylko wyrugował czarnego z angielskojęzycznej strony i co? Zamiast się pysznić poprawną ilością kobiet na swoim portalu, musi udawać, że nie ma go w domu gdy do drzwi kołaczą zaniepokojeni faszyści z tvn24.

jurciopan wspomina, że w swej karierze zawodowej (niech się rozwija i trwa jak najdłużej!), także ze 2-3 razy wybielał murzyna. Raz nawet mulatkę – różnica między jego retuszem, a microsoft'owym polega na tym, że ich murzyn był przypadkiem nieoperacyjnym, więc przeszczepili mu białą głowę w całości, podczas gdy jurciopan dokonał zabiegu wybielenia na pierwotnej twarzy – to nie jest tylko kwestia koloru skóry, ważniejsze są proporcje i budowa czaszki. Zobaczcie zresztą sami...

Hmm, bardzo subtelna ta zmiana – jak zdjęcia nie są na warstwach jedno pod drugim, to ciężko ją wychwycić... Ale na pewno się uda – dzwońcie, czekam na Wasze telefony! Dzwońcie TERAZ!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz