7.7.09

Jako się rzekło, producent farb na rdzę nie chciał lub po prostu nie planował zmian. Zgłosił się tylko po jakieś BTL'owe gadżety – to był czas zardzewiałych rycerzy, a w planach być może był już pan Harley'owiec, co to go wezbrana rzeka zaskoczyła zostawiając rdzawy nalot na chopperze. Kto wie, czy Hammerite nie wspomni jeszcze łodzi podwodnej, bo czy wypada pokazywać kaprysy przyrody, gdy wokół tyle prawdziwych podtopień?

Po wizerunek łodzi podwodnej sięgnęła natomiast Czwórka z Liverpool'u. Na przyjemną nutę, z kolorową animacją w tle, sączyła swe utopijne, pacyfistyczne jady. Jeśli jurciopan ma coś słuchać to wybierze Eleanor Rigby.


Po zapoznaniu się z subtelnie antykościelnym tekstem nie dziwi gest John'a w porównawczym wrysie. Ringo zapatrzył się na swojego bardziej znanego (?) ziomala.
...
Temat popłynął nam ładnie pod wodą ale następny wrys (czwartek!) już w innym, bardzo jurciopan'owym temacie – pojawiła się nowa, wyjątkowo ohydna kampania społeczna.
KOMUNIKAT: jurciopan prosi – „Drodzy jurciofani, reklamujcie bloga na lewo i prawo bo jeśli dalej będzie na pół gwizdka to od następnego tygodnia przechodzę na wakacyjny cykl co-2-dniowy!” Tak, to jest szantaż.

8 komentarzy:

 1. Taaa, cykl co-2-dniowy raczej nie podziała, od razu mogłeś napisać iż musisz odpocząć. Wszyscy to zroumieją. =) Tak czy inaczej, czekam wrysa świerzego – popełnionego Twoją ręką.
  hail!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż, trzeba się starać zachować twarz ;)
  Zresztą – mój ulubiony tygodnik też przechodzi w wakacje na co-2-tygodnie. Tak jest w przypadku periodyków utrzymujących się z wiernego czytelnika, a nie z reklam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może warto zrobić malą ankietę? Bez nagród oczywiście – wtedy będzie jasne kto tak naprawde jest „wiernym czytelnikiem”, a kto jedynie z doskoku. Wtedy możnaby opracować strategię utrzymywania przemykających. Takie luźne przemyślenia mnie nawiedziły.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Wierni jurciofani" nie uznają ankiet z założenia, to bardzo elitarna, milcząca (na razie) formacja.

  OdpowiedzUsuń
 5. Reklamujemy na Forum Frondy. Wpadaj tam sam czasem! SGraf UPR.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wpadam wpadam :) Bardzo od czasu do czasu choć wczoraj nawet byłem. Niech no się w końcu ogarnę...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. O, widzę! http://tiny.pl/hhq1t
  Dzięki wielkie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda tylko, ze engine FF nie chce wklejac bezpośrednio obrazków z blogspota. Może by na Frondzie założyć drugiego blożka? Twoje koszulki mojem zdaniem zrobiłyby tam FUŁOŁĘ! SGraf UPR

  OdpowiedzUsuń