20.6.09

jurciopan przypomina, że jego związek zawodowy wywalczył mu wolne weekendy... i prezentuje nowy koszulek jako dopełnienie przedostatniego wrys'a oraz zapowiedź oficjalnego otwarcia jurciobutiku.

5 komentarzy:

 1. szanowny panie Jurciu,

  jako osoba mieszkajaca od wielu lat poza krajem, jestem coraz bardziej nie pewna mojej polszczyzny ... spokoj dzisiejszego, niedzielnego poranka ukradl mi panski wrysik i natarczywe pytanie.... Heteryk? what the fukn is?

  pozdrowienie katolicko-heretyczne przesyla panska na wieki

  smila

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie,

  HETERYK to osobnik heteroseksualny winny "herezji krzywego spojrzenia" w kierunku osobników ostentacyjnie obnoszących się ze swoim homoseksualizmem. Jest to świeżo wykreowane pojęcie i nie wiadomo czy ma szansę zagnieździć się w słownikach ale na T-hirt'ach jak najbardziej.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szanowny panie Jurciu,

  jeszcze jedno pytanie dla oswiaty umyslu.

  Czy krzywe spojrzenie osobnika heteroseksualnego i ostentacyjna manifestacja homoseksualizmu drugiego indywiduum sa niezbednymi i immanentnymi skladnikami definicji "heteryka", albo czy jest rowniez mozliwe byciem tymze bez aktu krzywego spojrzenia lub/oraz ostentacyjnej manifestacji homoseksualnych prferencji?

  Prosze o wyrozumialosc dla dociekliwosci mojej - w koncu chodzi o polszczyzne, a polszczyna, jak panu z pewnoscia znane, to ojczyzna. No, a ojczyzne "trza znac i szanowac a nie szargac po katach". Tak mi babcia kazala i ja babci slucham...

  Pozdrawiam serdecznie, panska na wieki

  smila

  OdpowiedzUsuń
 4. Droga a dociekliwa Smilo,

  Wiadomym jest, że mądrości babcine i zwyczaje ludowe stoją wyżej niźli sucha definicja, a nawet prawo (casus odratowania Zbyszka z Bogdańca przez Danusię Jurandównę, poprzez narzucenie mu na głowę nałęczki).

  Do czego zmierzam – słuchaj dalej babcinych rad i nie przejmuj się, że napisałem "kto krzywo patrzy", jeśli masz to coś w sercu to gwarantuję Ci, że i bez tego jesteś 100-procentową heteryczką.

  Twój oddany jurciosługa :)

  OdpowiedzUsuń