27.4.09

Jaka mać, taka nać

Nie wiadomo czy to kwestia wychowania, środowiska czy może genów. W każdym razie znowu się puściła. Splamiła grzechem niesmaku. To jest właśnie najbardziej pikantne – ta sama agencja reklamowa! Dwa bardzo fajne spoty – pierwszy sprzed kilku lat, nastrojowy, działający obrazami w rytmie piosenki Amandy Lear [tu dla przypomnienia]; drugi, chodzący właśnie w tivi, bardzo zabawny – doprawione łyżką dziegciu, czekolady czy czego tam. Zabrakło siły, żeby oprzeć się pokusie i zostawić rzecz niedopowiedzianą lub obronić innymi środkami.

5 komentarzy:

 1. Może brakowało czasu i sięgnęli po zdjęcia z poprzedniej sesji w którem matka z córką występowały?
  =)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekaj, policzmy - ta po lewej mogła mieć 12-oletnią córkę, reklama po prawej 4 lata starsza, 16-ka pasuje co nie? :)

  Ale na poważnie, miałem tu też na myśli, może nawet bardziej, wymianę pokoleń w agencji reklamowej. W obu przpadkach, mam niemal pewność, mamy do czynienia z autorkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Poza tym, jako człowiek leniwy (to pozytywna cecha!), obsłużenie dwóch klientów jedną sesją i to w tak dużym odstępie czasu zaliczył bym in plus i uznał za majstersztyk! Tu mamy w zasadzie flipnięcie zdjęcia i trochę odmładzającego photoshopa...

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje spostrzegawczosci ;)
  Reklama mocno obciachowa - ale prawde piszac mialem jeszcze smiesznijsze visuale w historii w lapach (i nie tylko) ;)

  Pozdro

  Ice (www.dziekujemy.pl)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki Ice! Zasilasz ReAktiv Team czy tylko promujesz akcję? Wczoraj odkryłem i też congrats za profesjonalną formę. Jutro zamiaruję poinformować o akcji oficjalnie we wrysie.

  Prosze o ew. kontakt na maila jurciopan@gmail.com

  Pzdr

  OdpowiedzUsuń