13.1.11

Ciąg dalszy następuje…

… ale najpierw sprawozdanie konkursowe. Prawdę pisząc jurciopan czuje się jakby zaczęła go wyprzedzać banda astmatyków na dopingu! Po dobrym początku, nagle z 15-go miejsca zrobiło się któreśtam na drugiej stronie. Głosowanie trwa co prawda do 21-go stycznia, ale warto by było pozostać w polu widzenia przez cały ten czas… Ci co jeszcze nie wykonali jurcioobowiązku proszeni są o SMS:
Żeby oddać głos na jurcioblog wystarczy wysłać SMS-a o treści C00186 (dużeC-zero-zero-186) na nr 7122. UWAGA – jedna komórka=jeden głos – można wysłać tylko jednego SMS-a na dany blog. Koszt – 1,23. Hmm, rok temu było 1,22… ciekawe dlaczego…

OBIECUJĘ ROZWIĄZAĆ PSI PROBLEM! Takie będą niedługo hasła przedwyborcze. Po pierwsze dlatego, że polityk z prowincji Polska będzie coraz mniej mógł, a po drugie – wyborcy już się uodpornili na stare hasła i przestaną się nabierać. Trzeba świeżych haseł! Oczywiście to nie oznacza, że oni rozwiążą ten problem – co to to nie! Gdy obiecywali obniżkę podatków i biurokracji to te zawsze urosły, dlatego jurciopan nie ma wątpliwości, że po wygłoszeniu "psiego hasła", liczba odchodów na trawnikach i chodnikach znacznie wzrośnie. Może nawet stanie na głównym placu licznik gówieniek? Zobaczymy. Oczywiście jurciopan wie i za całkiem darmo powie jak rozwiązać ten problem. Ale to dopiero w następnym odcinku… Sorry za tę operę mydlaną, ale najlepsze kawałki jurciopan zachowuje na czas, gdy już bezpiecznie usadowi się w pierwszej dziesiątce ;-)
***
"mucha&bobek – final destination"
Jest bardzo proste rozwiązanie na psi problem – egzekucja pupila. Szybka i pokazowa. Można się nawet nie przejmować ew. pomyłką sądową – leży kupa? Cap pierwszego psa jaki się pojawi! Mandaty są jak wiadomo bardzo ciężkościągalne, a taka lekcja podziała na wyobraźnię. Potem sprawy potoczą się bardzo szybko – następnego dnia po egzekucji, wszystkie organizacje walczące o prawa zwierząt, na wyścigi wyzbierają psi towar! Prawdziwie ocalą wiele psich istnień! A Mucha? Mucha będzie musiała wybrać między polityką jurciopana, a manipulowaniem patykiem w bieżniku pantofelka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz