27.11.10

Młodszym stażem jurciofanom…

… przypomina się, że prezerwatywa od początku istnienia jurciobloga, była żelaznym (sic!) tematem, który w częstotliwości nadawania nie dotrzyma pola jedynie swastyce, ale za to nieraz dochodziło do przenikania obu tematów! Oto poprzednie odsłony, w których niezmiennie gości też Osoba Papieża i jego żelazna postawa: [hiv-la-france] [nazi-condom-strikes-again]

Zmiana tematu. Musicie uwierzyć na słowo (lub sprawdzić na własną rękę), że Komitet Ochrony Praw Dziecka nie robi nic dobrego, a wręcz szkodzi, bo jest tym dla dzieci, czym Komitet Zwalczania Bezrobocia dla bezrobotnych, Komitet Zwalczania Alkoholizmu dla alkoholików itd itd. Dlatego Grupa Pasjonatów, która zajmuje się zwalczaniem tej organizacji zamówiła u jurciopana logo-parodię KOPD. Oto ona z oryginałem obok dla przyrównania:

5 komentarzy:

 1. I per analogiam - Komitet Zwalczania Bezrobotnych, Komitet Zwalczania Alkoholików :)

  Pozdrawiam, PI
  http://podejrzaneindywiduum.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ten temat bulwersuje nawet "mlodych wyksztalconych..." trza by wlepki porobic i lepic w autobusach. teraz jest chlodno wiec da sie jezdzic MPK bo juz tak mocno nie smierdzi. przynajmniej we wroclawiu :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. oczywiscie mial byc Wroclaw. znow literowka...

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, tylko niedługo wlepka będzie sztywnieć w dłoni od mrozu ;-)

  pzdr, jur

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszytko fajnie tylko brakuje wam argumentów. Tylko dlatego, że coś wam nie wyszło zaczynacie się mścić na pierwszym lepszym obiekcie. Fajnie marnujecie czas.

  OdpowiedzUsuń