13.8.10

Weekend bloody weekend

Ponoć każdy film ma w sobie coś godnego obejrzenia. Z pewnością nie warto się o tym przekonywać, ale czasem przypadkowo można coś ułowić – jurciopan nawet sobie wczoraj wynotował z postaci granej przez szerokoustą Jolie:
„Mówienie o muzyce to jak tańczenie o architekturze
jurciopanowi było pisane usłyszeć tę mądrość – długi czas szukał ilustracji do tego co robią przekaziory wespół z policyjniakami i wreszcie znalazł oddającą klimat zbitkę słowną. A oto jak tańczą o architekturze po poprzednim weekendzie [#]:
44 osoby zginęły, a 542 zostały ranne w 308 wypadkach – to bilans minionego weekendu na polskich drogach. Policjanci zatrzymali aż 1697 nietrzeźwych kierowców. Od piątku do niedzieli trwała ogólnopolska akcja „Weekend bez ofiar”.
Wytłuszczenie ma się rozumieć jurciopana – po cholerę znowu łapali tych nieszczęsnych drinkersów?! Przecież nawet żaden z nich nie spowodował śmiertelnego wypadku. Skąd to jurciopan wie? Bo jakby spowodował, to by przekaziory nie mogły się nakłapać jęzorami. Zawsze tak jest – wystarczy, że ktoś po wypiciu znajdzie się w pobliżu wypadku, to zaraz tytuł newsa zabarwia się procentami. Oni się modlą, żeby pijani zabijali, a ci jak na złość jeżdżą ostrożniej. No a ta cała akcja – jurciopan po cichu liczył, że naprawdę będzie mniej wypadków, bo w głowie już miał przygotowanego wrysa o balansie życia i śmierci, o tym, że nie ma się co cieszyć, bo w następny weekend wahadło nieuchronnie odchyli się w przeciwną stronę.

5 komentarzy:

 1. jest interes do zrobienia!
  http://www.bibula.com/?p=502
  Prosze zrobic projekt graficzny na koszulke - jakis znak zakazu czy skreslony kod paskowy lub cos podobnego. Zamawiam 2 szt. w rozmiarze >L<.
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. oki, to na weekend mam już 2 zamówienia ;)
  + wysyłka zaległych nagród (zainteresowani wiedzą o co chodzi) – postaram się obrobić

  pzdr, jur

  OdpowiedzUsuń
 3. Za 30 min. koniec Weekendu a koszulki niet...

  OdpowiedzUsuń
 4. U mienia jest koszulka od weekenda - tolko w golowie, mnie nada zdygitalizowat padumku ;)
  Napis STOP (cóż za uniwersalne słowo!) z "O" jako lupą na kodzie może być?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jurciopanie, ten tekst pochodzi z Franka Zappy - mistrza trafnych przytyków.

  OdpowiedzUsuń