18.6.10

Alfons i jego muza

[wp – news z końca maja]
„Artyści chcą rekompensaty za żałobę narodową!”
Dodajmy, że artyści z tzw. „prywatnych teatrów”. Dziwne, jurciopan zaraz wykonał telefon do znajomej z Buffo, czyli zwykłego prywatnego teatru – owszem, również odwoływali przedstawienia, ale żeby takie coś? Każda dyskoteka czy remiza poniosła straty, a to też są przecież miejsca szerzenia kultury! Któż nie chciałby być ubezpieczonym od żałoby… Generalnie był to temat mało rozdmuchany (choć wykrzyknik na wp to naprawdę coś!) – być może dlatego, że chcenie artystów zostało już zaspokojone – w każdym razie jurciopan sobie to zapamiętał i postanowił spłętować… Pierwsze skrzypce w tej hucpie zagrała Janda – ciekawe kto ją posunął? Do czegoś takiego?


2 komentarze:

  1. Czworonożny Pejs6/18/2010 8:09 PM

    W ogóle co to za pieprzenie. Przecież prywatna firma NIE MA obowiązku robienia czegokolwiek w związku z żałobą. Nawet np. w takich komunistycznych Włoszech w czasie żałoby narodowej przedstawienia się odbywają - acz opóźnione o 15 minut.

    OdpowiedzUsuń
  2. tak wiec nie chodzilo tylko o nieprzyjemne okolicznosci samo-zabojstwa w willi wajdowskiej sprzed laty co to ja razwiedka pod dywan zamietla ale tez o dukaty!
    mozna nizej upasc...? mozna i dozyjemy tego.

    OdpowiedzUsuń