12.1.10

Owsiak jest w mocy demona!

Bardzo często tak bywa, że z pozoru dobre rzeczy od złego pochodzą. Taka na przykład WOŚP, niby chwalebne dzieło – w każdym razie jego twórcy i kibice bardzo w to wierzą – a popatrzmy jak się zachowuje ojciec dyrektor fundacji, pan Jurek Owsiak. Gdy poczytny dziennik „Fakt” okazał niewrażliwość na cierpienie dzieci i nie uczynił z Orkiestry głównego tematu w poniedziałkowym numerze, z ust jego poczęły wydobywać się bluzgi, a twarz wykrzywił grymas:
„Jesteście totalni szmaciarze!”
Wiadomo, że ktoś tak dobry jak Owsiak nie mógłby być tak nieżyczliwy dla bliźnich, zatem wniosek jest jeden – w Jurku siedzi demon, który miota przekleństwa i targa jego ciałem! Pora zawezwać jakiegoś doświadczonego egzorcystę, żeby przegnał precz nieczystą siłę. Zaniedbanie tej czynności może kiedyś skutkować problemami w procesie kanonizacji Jurka Owsiaka.
jurciopan się pociesza, że sam nigdy nie wypowiedział słowa „siema” – to zawsze zaczyna się od drobiazgów…

jurcioblog bierze udział w konkursie Blog Roku 2009 w kategorii Absurdalne i offowe. Jeśli chcesz oddać na niego głos, wyślij SMS o treści I00120 (duże „i”, zero, zero, sto dwadzieścia) na numer 7144. Koszt SMS, to 1,22 zł brutto.

2 komentarze:

 1. Drogi Jurek już dawno jest santo subito. Ja czasem mówię "siema". Muszę się tego oduczyć.

  Pozdrawiam.
  q-bazz

  OdpowiedzUsuń
 2. @q-bazz
  ostatnie zdanie odbieram bardzo budująco :)

  Powodzenia w konkursie!

  pzdr, jur

  PS: Wszystkim głosującym przypominam, że z jednej komórki można głosować na więcej niż jeden blog!

  OdpowiedzUsuń