15.1.10

Dyskretny urok zniewolenia

Każda sytuacja jest dobra, żeby przekonać się o miękkości dzianiny potraktowanej płynem do zmiękczania! Nawet macanko na lotnisku w celu wykrycia bomby terrorystycznej. Taką to reklamę zaobserwował jurciopan w tivi. Było w tej scence (jp widział ją bez fonii) coś z sadomasochizmu – zaczęło się na poważnie, pani w mundurze, mając władzę, poddawała pasażerkę czynnościom upokarzającym, kobieta została przymuszona do uniesienia rąk i bierności w trakcie przeszukiwania, nagle na twarzach obu kobiet pojawił się zmysłowy uśmiech, odkryły przyjemność w kontakcie z miękkością różowego sweterka. Wszystkiemu przyglądał się wyższy stopniem pan oficer – rozsiadł się na krześle niczym jakiś Markiz de Sade i napawał oczy. Od tej pory jurciopan będzie z napięciem oczekiwał reklamy środka na hemoroidy, którego skuteczność ujawni się w trakcie rewizji osobistej!

„Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu”.
jurciopan pyta po co się hamować: „Sprawdź również czy lek nie jest przeterminowany oraz czy lekarz lub farmaceuta mają ważny dyplom oraz opłacone składki w swoim związku. To także może zagrażać Twojemu zdrowiu lub życiu”.
jurcioblog bierze udział w konkursie Blog Roku 2009 w kategorii Absurdalne i offowe. Jeśli chcesz oddać na niego głos, wyślij SMS o treści I00120 (duże „i”, zero, zero, sto dwadzieścia) na numer 7144. Koszt SMS, to 1,22 zł brutto.

6 komentarzy:

 1. Coś czuję, że Waćpań skoczysz teraz w sondażach, jak fryga!
  I niech wygra lepszy. Znaczy się, idea!
  Prawy do prawego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby! Oby! Co znaczy jednak Poteżny Znajomy ;)

  pzdr, jur

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie chwaląc się, również znalazłem się w tym elitarnym gronie. A co!

  q-bazz

  OdpowiedzUsuń
 4. Partia rządzi, Partia radzi, Partia nigdy Cię nie zdradzi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Smsik wysłany, pozdrawiam i zapraszam do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. @wesołe jest...
  Odwzajemniony!
  Pozdrawiam, jur :)

  OdpowiedzUsuń