23.1.10

Co tam panie w konkursie…

Brat Szlachcic – jako lider grupy „Absurdalnych i offowych” – na pewno się nie obrazi jeśli jurciopan zacytuje jego aktualnie wszystkomówiący na temat onet-konkursu wpis:
(…) Opublikowano wyniki w poszczególnych kategoriach za II etap. W kategorii "absurdalne i offowe" oddano na nasz blog 307 głosów. Drugie miejsce zajął Jurciopan z 237 głosami. Trzecie miejsce – 126.

Jeszcze raz dziękuję 305 anonimowym darczyńcom za udział w II etapie i naturalnie zapraszam do udziału w etapie III. Szczegóły zabawy tutaj (…)

jurciopan dołącza się do podziękowań! Niektórzy Darczyńcy wspomogli zapewne oba nasze blogi co pozwoliło odskoczyć konkurencji. Nie mniej wielkie dzięki dla nieanonimowych Darczyńców ;)

7 komentarzy:

 1. Cosik nam frekwencja spadywuje... Ku uciesze wrogów naszych...

  OdpowiedzUsuń
 2. Przed chwilą wysłałem SMS-y na zacnych absurdalnych i offowych towarzyszy (to jest: na Jurciopana oraz Brata Szlachcica).

  Pozdrawiam, Ozi
  www.ozigs.blog.interia.pl
  J00088 na 7144

  OdpowiedzUsuń
 3. @Ozi
  W Ciebie ciągle warto zainwestować ;) Masz mój głos.
  pzdr, jur

  OdpowiedzUsuń
 4. Może mi ktoś w telegraficznym skrócie wyjaśnić co teraz dzieje się i będzie działo w konkursie? To teraz jest ten czas, gdy jurorzy się namyślają nad wybraniem zwycięzców? A co z tymi blogami blogerów?

  Pozdrawiam serdecznie.

  PS
  Zauważyłem, że dzięki konkursowi blogowe środowisko prawicowe nieźle się skonsolidowało. Wymiana linków i tym podobne trwa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szanowny Q-Bazz'ie

  Teraz trwa III tura, która działa dwojako. Po pierwsze jurorzy wybierają zwycięzców w każdej kategorii (np. Blog Roku w kategorii polityka - może Ty wygrasz?), a oprócz tego SMS-owicze głosują na Blog Bloggerów i Blog TeenBloggerów (znaczy się: to, co ja chcę zdobyć)

  Paniemajesz?

  Pozdrawiam, Ozi
  www.ozigs.blog.interia.pl
  J00088 na 7144

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten konkurs ma dosyć zagmatwane reguły i mało stymulujące w 3. rundzie – myślałem, że teraz będzie jakiś finał w poszczególnych kategoriach, a jest ten cały blog-blogerów (czyli wszystko w jednym tyglu) oraz wskazanie zwycięzcy przez jurora w grupie. Blog-blogerów powinien wyniknąć niejako przy okazji nawalanki w grupach. Wskazanie jurora powinno być tylko sugestią (jak w "You can dance"). Tzn. fajnie było ale mogło być lepiej – bardziej emocjonująca końcówka. W każdym razie z ciekawością czekam już tylko na recenzję mojej jurorki. Oraz czy będą smaczne drinki na gali ;)
  @q-bazz, a tak w ogóle, o detale regulaminowe zwróć się do Brata Szlachcica ;)
  pzdr, jur

  OdpowiedzUsuń
 7. @Ozi
  U Ciebie sytuacja jest akurat czysta – jesteś "teen" i jesteś w tej kategorii nasz rodzynek ;) Bloga-blogerów też wygra prawicowiec i nawet wiem który ;) W kategoriach – wszytko zależy od stopnia komuchatowości jurora ;) Zobaczymy…
  pzdr, jur

  OdpowiedzUsuń