24.4.09

Poziom rośnie!

Pamiętacie konkurs rysunkowy o pokręconym temacie z 16-go marca [link]? Imaginujcie sobie, przyplątał się jakiś killer z ołówkiem i mnóstwem wolnego czasu i z miejsca wykosił 2 pierwsze nagrody, zostawiając jurciopan'owi książkę za III miejsce na otarcie łez! [cała galeria] Dobre i to! Trzeba się lepiej przygotować next time i mieć w zanadrzu przynajmniej 2-3 propozycje.

Taki jest niestety sport, do dziś niektórzy wspominają wspaniały występ jurciopan'a na Dzień Kobiet [tu], był drugi ale i tak stał się bohaterem konkursu. Podobnie jak panna Carrie Prejean – vice miss USA. [pisze o niej JKM]

4 komentarze:

 1. Niech lepiej Jurciopan przyzna iż nie szło tutaj o nagrody, a o sam fakt znalezienia sie na szczycie skrzynki! oczywiście doskonale to rozumiem! i doceniam poczyniony wysiłek w którym jeśli nasz szanowszy artysta pamięta miałem ździebko swego udziału. nie ze strony kreatywnej lecz brainstormowej – dobrze już dobrze! jakiś 0,01% =)
  cheers!

  OdpowiedzUsuń
 2. A kto jest ojcem Lenina ? w pierwszej chwili myslalem , ze to Sarko ze swoim dzieckiem z pania minister:)

  ale przeciez lenin nie moze byc jego dzieckiem...mam racje ??

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrześ myślał Huevos, musisz sobie przypomnieć te pokręcone zasady: http://tiny.pl/zflp
  Sam nie pamiętam co to za laski ale dosyć demoniczne :)
  Sarko - nie wiem czy może mieć dzieci ale Lenina na pewno może mieć :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Shimbulaya San! Hmm, raczej nie brainstorming, bardziej to przypominało briefing u dr House'a. Jurciopan był House'm... Albo Holmes'em! Dziekuję Ci Watson'ie :)

  OdpowiedzUsuń