18.4.09

Fakty i akty

Jakie są poglądy Czerwonego Obamy wiadomo. Niektórzy natomiast twierdzą, że nie wiadomo gdzie się urodził, a to z kolei pozwala im zabawiać się myślą, że nie spełnia on koniecznego warunku aby być prezydentem USA [link]. Kluczem do rozwiązania zagadki jest akt urodzenia, który zaistniał na chwilę w interecie i niby jest wporzo ale nawet za bardzo – są tam określenia, które nie były stosowane w czasach gdy dokument został rzekomo sporządzony, dotyczące rasy matki (caucasian race zamiast po prostu white) i ojca (african zamiast negro) [jurciopan pisze nazwy z pamięci za NCz!'em] Hipotetycznie doszło więc do komicznej sytuacji – fałszerz spartolił robotę bo ogłupiła go językowa poprawność polityczna.

jurciopan przy sobocie snuje własną opowieść – oto stryjek przyszłego prezydenta USA na wycieczce w Moskwie. Z czasem zaszczepi swoje fascynacje małemu Obamie.

[inspiracji dostarczyło zdjęcie z englishrussia.com – przebogatej skarbnicy ciekawostek MADE IN USSR]

2 komentarze:

 1. Czesc Jurcio,

  oj planuje duzo wypadow, najblizszy bedzie jednak w poblize ( indonezja )

  juz chyba nikt nie zobaczyc tego aktu urodzenia ( najwyzej akt zgonu:)

  Duzo zdrowka:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, już byli tacy co palili, a się nie zaciągali lub dyplomu nie mieli ale studia pokończyli więc pewnie nie ma się co podkręcać :)

  Najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń