5.3.09

KINO MOCNE


Z zawodowej sumienności jurciopan odnotuje kolejny pedo-atak portalu internetowego (wp tym razem). Wiadomo – dzień bez draki to dzień stracony. Jako ilustrację do news'a wzięli sobie fotografię z banku zdjęć (niełatwo wywieść w pole jurciopan'a!) – owłosione łapsko maca czyjeś blade kolano (na pewno casting, czyli nabór modela do tej sesji zdjęciowej, był robiony pod tym kątem – „Szukamy panów z brzydko owłosionymi palcami”). Tyle od strony wizualnej, czyli słabo, jurciopan bierze się za warstwę tekstową.

Czytamy:
Korepetytor miał pomagać 14-letniej dziewczynce z porażeniem mózgowym przy odrabianiu lekcji z matematyki. Mężczyzna wykorzystał ją seksualnie. Został zatrzymany przez policję. Teraz 52-letniemu Wiesławowi G. grozi do 10 lat więzienia.

Aaa, wszystko jasne! Fałszywy alarm, jurciopan się niepotrzebnie podkręcił i nawet wykonał, przy pomocy nowoczesnego komputera, analizę mieszka włosowego domniemanego pedofila. Ten news to ewidentny atak na polski system nauczania masowego i jurciopan się w 100 procentach z nim zgadza – WSZYSTKIEMU WINNY JEST PRZYMUS NAUCZANIA MATEMATYKI ŻEŃSKIEJ CZĘŚCI POPULACJI! A w tym przypadku mamy do czynienia z czymś znacznie gorszym – ci sadyści postanowili torturować matmą dziewczynkę z porażeniem mózgowym!!! Nic dziwnego, że pan Wiesław, jak dostał zaproszenie od sąsiadki, żeby dać korki 14-oletniej córce (umówmy się – każdy jest czyimś dzieckiem ale to niektóre 14-ki mogą być groźne dla starszych panów ze słabym sercem), to nie potraktował tego dosłownie, pomyślał zapewne, że to zaproszenie ma jakiś inny, ukryty cel – pamiętacie jak pani Mysz, która opiekowała się Calineczką zapraszała do siebie starego Kreta? Nie znamy szczegółów, więc ciężko się wymądrzać. Jedno jest pewne – STOP PRZYMUSOWYM NAUKOM ŚCISŁYM DLA DZIEWCZYNEK!

A jurciopan, następnym razem 2 razy się zastanowi zanim podniesie larum.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz