2.3.09

CO ZA ŚWINIE!


Poczynają sobie coraz ostrzej, dziś na onecie jurciopan'a zaatakowały jakieś dziecięce oczy opatrzone pornograficznym tekstem, zapewne w imię uwrażliwiania tłuszczy. Ale wrażliwość się stępia i z czasem te czerwono-brunatne świnie sięgną po mocniejsze środki wyrazu.

Po kliknięciu (...) wchodzi się na podstronę, która jest naszpikowanym linkami przewodnikiem pedziofilskiego KAPO. Czytamy – „Przemoc seksualna wobec dzieci jest tematem tabu. Istnieje społeczna zmowa milczenia na ten temat”. A jurciopan myślał, że jest jakaś zmowa dziennikarzy, polityków i innych ciemnych typów, żeby wybebeszać te sprawy jak tylko się da – nie ma prawie dnia, żeby nie zapodano filmu, news'a albo pouczanki na ten temat. Ta popularyzacja dewiacji przynosi oczywiście efekty – wielu, dotychczas tylko potencjalnych zboczeńców uaktywnia się, nagle odkrywają, że nie są osamotnieni w swoich ciągotach. Innym „sukcesem” jest wbicie klina w rodzinę, ojciec musi się teraz 2 razy rozejrzeć gdy przyjdzie mu pogładzić/wytrzepać dziecięcą pupę.

Tak, to jest temat tabu ale jeśli przestaje być, to jurciopan woła – OGŁASZAM ZMOWĘ MILCZENIA! UTRZYMAJMY TABU!


Dziś wrys'a użyczy Rembrandt'a Van Rijn – Abraham i Izaak pokazuje, że nad rodzicem jeno Bóg, a nie faszystowskie państwo.

Dodatkowo, próba nawiązanie dialogu z zaangażowanym logiem upolowanym w sieci (zdolna Serbka):


– ? (autorka)
– ! (jurciopan)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz